Нови асфалтирани улици и площад в община Грамада

Продължават ремонтните дейности за облагородяване на селищата на територията на Община Грамада. Извършва се цялостно асфалтиране и частични ремонти на улици.

Асфалтиран е площада в с. Медешевци, където от десетилетия не са осъществявани подобни дейности.Улици ще бъдат асфалтирани както в общинския център така и в с. Милчина Лъка.

Инициативата за облагородяването на определените улици и площад бе по желание на жителите на определените населени места и кметските наместници.

Ремонтните дейности са на стойност 138181лева осигурени от общинския бюджет.
Общинска администрация Грамада изказва благодарност за проявената гражданска позиция, на всички жители сигнализирали ни за проблемните участъци.

Ремонтните дейности са крайно не достатъчни, защото от дълги години не са осъществявани подобни ремонтни работи, но ще продължим по този начин, за да задоволим потребностите на жителите от община Грамада.

Публикувано в Новини. Постоянна връзка.